У Запорізькій області повісився фермер - сусіди кажуть, що причиною стала втрата урожаю

Тіло чоловіка 1967 року народження повішеним виявила його дружина.

У місті Гуляйполе Запорізької області здійснив самогубство місцевий фермер. Причиною цього могла стати втрата урожаю. Про це пише місцеве видання IPnews з посиланням на ГУНП у Запорізькій області, передають Патріоти України.

Зазначається, що тіло чоловіка 1967 року народження повішеним виявила його дружина. Також відомо, що перед смертю він написав записку, однак її зміст не розголошується.
За словами місцевих жителів, причиною самогубства могла стати втрата урожаю, яка поставила бізнес чоловіка на межу банкротства. Начебто фінансові проблеми і стали причиною самогубства.

Нагадаємо, 11 травня повідомлялося, що на півдні Одеської області 66-річний фермер Василь Сердюченко вкоротив собі віку після втрати урожаю через засуху. Всього у загиблого Сердюченка було 150 гектарів орендованої землі. Він вклав у неї мінімум 750 тисяч гривень. Якусь частину грошей він позичив, але ще мав виплатити односельцям за паї. Тобто, був винен близько мільйона гривень. 66-річний фермер не знайшов виходу, і з відчаю наклав на себе руки.

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...