
У Житомирі знесли фабрику" Легка хода", яка випускала шкарпетки та колготки. За чутками, на місці підприємства хочуть звести величезний супермаркет, передають Патріоти України.
Подивіться, що залишилося від фабрики. Знімки опублікували на сторінці Pragmatika у Facebook. Їх автором є Олександр Оліщук. Фабрика була побудована ще в далекому 1935 році. А продали її в 2021 за величезні борги, незабаром будівлю знесли.





Фабрика запрацювала в 1935 році. У роки Другої світової війни вона була зруйнована. У 1945 році відновила роботу. Відповідно до п'ятого п'ятирічного плану розвитку народного господарства СРСР (1951 - 1955 рр.) фабрика була реконструйована і оснащена новим обладнанням. Після закінчення реконструкції фабрика стала одним з найбільших підприємств Житомира.

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...