У знаменитої української боксерки виявили злоякісне утворення

Колишня чемпіонка світу і віце президент Ліги профі-боксу України Аліна Шатернікова оголосила, що у неї виявили злоякісне утворення в щитовидній залозі, повідомляють Патріоти України з посиланням на на XSport.

У знаменитої української спортсменки вия…

"Червневий огляд показав маленьке утворення, – написала вона на своїй сторінці у Facebook. – Не відкладаючи, зробила біопсію в двох різних клініках. Чому в двох – щоб отримати однозначну незалежну оцінку. Малесенький вузлик опинився злоякісним".

"Операцію не відкладати. Все пройшло чудово, бо раннє виявлення. Професор задоволений, я задоволена. Фото тому підтвердження. На першому – відразу після наркозу, на другому – другий день після операції. Завтра виписка", – зазначила 45-річна Шатернікова.

У Нідерландах винайшли живу еко-труну: Тіло в ній розкладається за пару років (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:30

Зараз вчені вивчають вплив нових трун на якість ґрунту. Вони сподіваються, що їх дослідження допоможуть переконати місцеву владу використовувати їх розробку. Вчений з Нідерландів розробив екологічні живі труни з грибів, які сприяють швидкому розкладанн...

Знову мирні люди – розмінна монета: спецслужби «ЛНР» та «ДНР» затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".