
Так у військовослужбовця Васильківського гарнізону, який був напередодні госпіталізований до Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ" з попереднім діагнозом "пневмонія", після відповідного обстеження та проведення ПЛР тестування, підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Військовослужбовець перебуває у госпіталі та отримує симптоматичне лікування. Наразі стан його здоров`я задовільний.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Чоловікам призовного віку, які планують відпочинок на Шацьких озерах, радять обов’язково мати при собі військово-обліковий документ. За повідомленнями ЗМІ, на популярних курортах Волині проводяться перевірки відпочивальників, передають Патріоти України...