У звільненому Мотижині знайшли братську могилу мирних жителів - окупанти вбивали людей зі зв'язаними руками (фото 18+)

У селі Мотижин на Київщині, яке звільнили від варварських військ країни-агресорки 1 квітня, виявили братську могилу мирних жителів. На опублікованих кадрах видно, що у деяких людей були зв'язані руки, передають Патріоти України.

На одному з фото, яке з'явилося у мережі, видно тіла розстріляних місцевих жителів. Журналіст Андрій Цаплієнко вTelegram написав, що в одній могилі поховали двох жінок та чотирьох чоловіків. Їх убили пострілами в потилицю.

"Російський фашизм. Село Мотижин. Дві жінки та четверо чоловіків. Розстріляні. Убиті пострілом у потилицю", – написав він. Закривавлене та оголене тіло ще одного чоловіка виявили у каналізаційному люку.

Тимчасово прибрали музику рідного композитора: Фінляндське місто "вітає" туристів із РФ гімном України

понеділок, 15 серпень 2022, 17:43

Російські туристи, які відвідують фінське місто Іматра на сході країни, тепер щодня слухають гімн України. Про це повідомляє AFP, передають Патріоти України.

"Не хочу їхати з Криму!": Зірка "Кварталу 95" Великий в образі російської туристки підірвав мережу

понеділок, 15 серпень 2022, 12:59

Комедійний актор студії "Квартал 95" Юрій Великий на тлі новин про "бавовну" в Криму записав гумористичну пародію на російську туристку, яка, плачучи, виїжджала з окупованого півострова. Ролик з її кумедними скаргами став наскільки популярним у мережі,...