Убивча краса: Через пластичну хірургію у США та Мексиці поширюється небезпечний грибок

Влада США і Мексики закликає Всесвітню організацію охорони здоров’я оголосити надзвичайну ситуацію в галузі суспільної охорони здоров’я у зв’язку зі спалахом грибка, пов’язаного з косметичними операціями в Мексиці, передають Патріоти України.

Центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) повідомили, що двоє людей, які перенесли операції з епідуральною анестезією, померли від менінгіту. Під наглядом перебувають майже 400 осіб у США та Мексиці. Дві косметичні клініки в мексиканському місті Матаморос закрито.

Влада як у США, так і в Мексиці закликала людей, які перенесли операції з епідуральною анестезією в Хірургічному центрі Ріверсайд або Клініці К-3 від січня, пройти обстеження, навіть якщо наразі у них немає симптомів.

CDC заявив, що вже виявив 25 осіб у США з «підозрюваними» або «імовірними» випадками грибкового менінгіту. Багато громадян США їдуть до Мексики для косметичних процедур, як-от ліпосакція, збільшення грудей і бразильська підтяжка сідниць, які вимагають ін'єкції анестетика в область навколо хребта.

Даллас Сміт із CDC сказав, що ліки, які використовують для анестезії під час поточного спалаху, могли мати сторонні домішки.«Наразі в Мексиці спостерігається нестача ліків, і існує ймовірність виникнення чорного ринку, через який могли забруднитися ліки», — вважає Сміт.

Дмитро Дікусар розповів, про розчарування після двох років війни та що підтримує бойовий дух

неділя, 25 лютий 2024, 6:15

Український хореограф Дмитро Дікусар, який від початку російського вторгнення воює на фронті, розповів про свої відчуття після двох років повномасштабної війни. Також він зізнався, що тримає в тонусі та продовжує підтримувати бойовий дух. . Хореогра...

Два роки не обіймали маму... Україна повернула з окупації двох дівчаток

неділя, 25 лютий 2024, 5:58

З тимчасово окупованих територій вдалося повернути ще двох дівчат. Про це в суботу, 24 лютого, повідомила пресслужба Мінреінтеграції. . Повідомляється, що майже два роки дві дівчинки не могли побачити свою матір через війну. . "На момент широкомасш...