Убивство Окуєвої: Силовики розкрили нові подробиці про головного підозрюваного

Ймовірний кіллер, причетний до вбивства учасниці АТО Аміни Окуєвої та замаху на її чоловіка Адама Осмаєва, член злочинного угруповування та вихідець з Дагестану, передають Патріоти України.

Із подружжям добровольців затриманий знайомий не був. Тому є підстави вважати, що вбивство було замовним. Кому було вигідно – встановлює слідство, повідомив начальник управління поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Поки тривають слідчі дії, які дадуть відповідь, чи затриманий брав участь лише в передачі зброї, або був безпосередньо виконавцем.

"Затриманий є членом злочинної організації, по якій порушено кримінальне провадження і саме за вчинення замовних вбивств. Ця особа народилася у Дагестані ще в Радянському союзі, прибула до України, тривалий термін вже громадянин України. Конкретного виду його діяльності не визначено, однак ми розуміємо, що ті замовні вбивства які були скоєні – їх метою був тиск на бізнес" – розповів він про підозрюваного.

Додав, що затриманий не визнає своєї причетності ні до вбивства Окуєвої та замаху на її чоловіка. Ні до інших убивств, зокрема керівника компанії "Caparol Україна" Павла Зможного у 2016-му та начальника управління реклами та оренди Київського метрополітену Павла Миленького. Його зарізали торік у січні.

Пристрасті за 30 тисяч: Міноборони дало офіційне роз'ясненння щодо змін виплати військовим з 1 лютого

понеділок, 6 лютий 2023, 5:41

У Міністерстві оборони пояснили зміни щодо виплат грошового забезпечення військовим. . Додаткову грошову винагороду 30 тис. і 100 тис. грн виплачуватимуть по-новому. Виплати залежатимуть від того, чи перебуває військовий в тилу або безпосередньо в зон...

Бідолаха задихалась у мішку для трупів: Жінка "ожила" у похоронному бюро, проте через два дні таки померла

неділя, 5 лютий 2023, 23:28

У Центрі спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера в місті Урбандейл, штат Айова у США, спочатку вирішили, що їхня 66-річна підопічна померла. Проте жінка "ожила" у мішку для трупів в похоронному бюро. Через два дні потерпіла таки померла....