Убивство Окуєвої: Силовики розкрили нові подробиці про головного підозрюваного

Ймовірний кіллер, причетний до вбивства учасниці АТО Аміни Окуєвої та замаху на її чоловіка Адама Осмаєва, член злочинного угруповування та вихідець з Дагестану, передають Патріоти України.

Із подружжям добровольців затриманий знайомий не був. Тому є підстави вважати, що вбивство було замовним. Кому було вигідно – встановлює слідство, повідомив начальник управління поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Поки тривають слідчі дії, які дадуть відповідь, чи затриманий брав участь лише в передачі зброї, або був безпосередньо виконавцем.

"Затриманий є членом злочинної організації, по якій порушено кримінальне провадження і саме за вчинення замовних вбивств. Ця особа народилася у Дагестані ще в Радянському союзі, прибула до України, тривалий термін вже громадянин України. Конкретного виду його діяльності не визначено, однак ми розуміємо, що ті замовні вбивства які були скоєні – їх метою був тиск на бізнес" – розповів він про підозрюваного.

Додав, що затриманий не визнає своєї причетності ні до вбивства Окуєвої та замаху на її чоловіка. Ні до інших убивств, зокрема керівника компанії "Caparol Україна" Павла Зможного у 2016-му та начальника управління реклами та оренди Київського метрополітену Павла Миленького. Його зарізали торік у січні.

Готують до мобілізації: Окупанти вивозять з Маріуполя чоловіків до фільтраційних таборів

п’ятниця, 20 травень 2022, 15:44

Російські окупанти почали масово вивозити з Маріуполя чоловіків до фільтраційних таборів. Там примусово вивезених готують до мобілізації так званої "армії ДНР". Це пов’язано з великими втратами окупантів у війні та провалом так званого призову в окупов...

Диверсанти в Києві готували теракти на території Михайлівського собору

п’ятниця, 20 травень 2022, 15:30

Більшість російських диверсійних груп були закинуті на територію України і зокрема Києва завчасно. Деякі з них готувалися до вчинення терактів на території Михайлівського собору і поблизу об'єктів, які мають критичне військове значення, розповів в інте...