
Одна з дівчат, яку затримали в Дубаї через скандальну фотосесію, вийшла на зв'язок з батьками й розповіла, в яких умовах її та інших учасниць тримають. Про це повідомили адвокати юридичної фірми «Міллер», що представляють інтереси моделі, передають Патріоти України.
За словами дівчини, всіх учасників зйомки з моменту арешту тримають в поганих умовах, в закритому приміщенні, де навіть немає вікон. Повідомляється, що телефонна розмова тривала не більше двох хвилин. За цей час близькі змогли хоч щось дізнатися про місцезнаходження дівчини. Інші моделі не мали можливості поговорити зі своїми родичами.
Адвокатам стало відомо, що одинадцять натурниць мають депортувати з ОАЕ в понеділок, 12 квітня. Їх доставлять о 23:25 рейсом компанії SkyUp. Нагадаємо, 3 квітня в Дубаї затримали групу дівчат, серед яких 11 українок, за участь в оголеній зйомці. Підстава — порушення норм суспільної моралі за законами ОАЕ. За інформацією ЗМІ, організатором скандальної фотосесії в Дубаї був киянин з американським паспортом Віталій Гречин.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...