"Участь у концерті з дітьми з Донбасу сколихнула мої спогади та минулі емоції...": Зрадниця Повалій нарозповідала, як її ледь не вбили у Києві під час Майдану

Співачка Таїсія Повалій, яка ще давно обрала бік країни-терориста, здивувала мережу абсурдними роздумами. Виконавиця раптово згадала про Україну, вирішивши повернутись у 2014 рік. Вона написала, що події на Майдані досі не вкладаються у неї в голові. Путіністка розповіла про своїх друзів-киян, які "дивом" залишилися живими.

Повалій розмістила новий пост в Instagram, пов'язавши його з Міжнародним днем захисту дітей. За її словами, весь цей час вона героїчно працювала над собою, адже духовний світ особистості "може дати шанс людству на порятунок". Публікація артистки розгнівала українців, які не змогли промовчати.

"Участь у концерті з дітьми з Донбасу сколихнула мої спогади та минулі емоції вже далекого 2014 року, коли у Києві на Хрещатику горіли шини, кидали коктейлі Молотова, вбивали людей! Мої знайомі, які мали квартири там, бігли. Дивом куля, яка влетіла у вікно, нікого не вбила! Ось воно початок того, що ми сьогодні переживаємо! Сказати, що було страшно, – це нічого не сказати. Смерті на Хрещатику, літак, який убив людей у центрі Луганська, потім спалення живцем людей в Одесі та танці й вигуки радості на людських кістках! Жах! Жах! Жах! ", – читаємо на сторінці Таїсії Повалій.

Зрадниця продовжила – нещодавно вона заспівала з 11-річним хлопчиком зі Стаханова. Повалій порівняла небагатослівну дитину з собою, наголосивши, що останні 8 років вона жила у своєму світі й не могла поділитися з оточуючими особистими думками.

Українці не пройшли повз цинічного поста вокалістки, залишивши свої коментарі: "А діти, які сьогодні вночі загинули, не сколихнули? Вже не згадувала б Україну, дно", "Закрити в'їзд в Україну на 50 років, нехай танцюють з Корольовою в Росії", "Я думав, що з віком люди стають мудрішими... але, Таїсія Миколаївна, не у вашому випадку", "Коли прокинеться совість? Або її взагалі не було, Тая?", "Яким лаком для нігтів потрібно нанюхатися, щоб пальці писали подібну нісенітницю?".

Якою буде погода в Україні в кінці вересня та напочатку жовтня - прогноз синоптиків

вівторок, 26 вересень 2023, 17:45

В Україні до кінця вересня буде зберігатися суха та тепла погода. Проте вже з початку жовтня до нас завітає атмосферний фронт з дощами. Про це на своїй сторінці в соцмережі написала синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За її словами...

На кону $1 млрд: Названо 5 проблемних пунктів з програми МВФ для України

вівторок, 26 вересень 2023, 17:27

Сьогодні, 26 вересня, почалась робота української делегації з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Від цього залежить, насамперед, другий перегляд програми розширеного фінансування (EFF) на $1 млрд. Про це написав у Telegram народний депутат Ярослав Желе...