В американському Центрі з контролю і профілактики захворювань прийшли до висновку, що більш високий ризик зараження коронавірусом Covid-19 і розвитку важких симптомів - у новонароджених і чоловіків. Результати наукової роботи опубліковано на сайті цього федерального агентства, передають Патріоти України.
За результатами аналізу 2500 випадків захворювання Covid-19 у дітей молодше 18 років в США в період з 12 лютого по 2 квітня, вчені підтвердили попередній висновок про те, що діти менше схильні до захворювання, ніж дорослі. Тільки 1,7 відсотка хворих - діти, які складають 22 відсотки населення США.
У 73 відсотків хворих дітей розвинувся кашель, лихоманка або задишка. Такі симптоми були у 93 відсотків дорослих у віці від 18 до 64 років.
Серед пацієнтів дитячого віку частіше виявлялися більш важкі симптоми хвороби. З 95 хворих немовлят було госпіталізовано 62 відсотки. За словами вчених, в перший рік життя діти не мають такої стійкої імунної відповіді, як діти старшого віку і дорослі. Дослідження також показали, що чоловіки вмирають від Covid-19 частіше, ніж жінки.
Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...