"Учили русский, потому что нас уважали": У мережі висміяли слова Путіна про страшну Росію

Люди пишуть, що ніколи і нікому російська мова особливо цікавою і не була.

У мережі активно почали обговорювати заяву російського президента Володимира Путіна про те, що в країнах Східної Європи навмисно роблять все, щоб люди не вивчали російську мову, передають Патріоти України.

За словами глави держави, коли був Радянський Союз, у всіх країнах Східної Європи вчили російську, так як це вигідно. "СРСР розчинився - інтерес до мови почав затухати. І це затухання штучно підігрівається, тому що нас побоюються", - зазначив він.

Тим часом в мережі активно коментують слова російського президента. Люди пишуть, що ніколи і нікому російська мова особливо цікавою і не була.


Мільйон українських біженців не збираються повертатись на Батьківщину. Соціологи розповіли про невтішні тенденції

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:43

Там відзначили, що більша частина тих, хто вимушено змінив місце проживання під час війни - вихідці зі східних регіонів нашої країни (60%). . "За даними опитування, 75% серед переміщених осіб висловлюють намір повернутися додому: 12% - найближчим час...

"2-3 дні - і може початись": Епідеміологиня розповіла про віруси, які загрожують через підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:42

Після підриву російськими злочинцями Каховської ГЕС та витоку мільярдів кубометрів води низка фахівців попередили про ризики спалаху хвороб, які є наслідками повеней, передають Патріоти України. Як з’ясувалося, перша фіксація таких захворювань можлива...