
Росія кидає всі резерви та не зважає на втрати. Путін приховує від суспільства ці втрати, тому що це для нього дуже небезпечно. У перспективі це практично провал режиму. Про це повідомив колишній голова зовнішньої розвідки, генерал Микола Маломуж, передають Патріоти України.
“У даній ситуації, незважаючи на втрати людей та техніки, уряд РФ буде намагатися створити мобілізаційні ресурси по Донецькій та Луганській областях. Це ДНР, Крим, випуск військових училищ. Рязанське військове училище вже випустилося і направляється сюди - на Донецьк та Луганськ. Це останній удар. Втрати ніхто не рахує. Ім потрібно виконати завдання”, - розповів колишній голова зовнішньої розвідки.
Він також додав, що зараз доля усього генералітету РФ залежить від того, чи захоплять вони Донецьку та Луганську області. “Вони піднімають стару техніку. Я пам'ятаю її ще у періоди служби - вже тоді вона була застара. А сьогодні це мотлох. Наразі вони будуть видихатися, а ми поповнювати нові підрозділи із новою технікою. Протягом місяця-півтора ми перейдемо до таких операцій, що нам забезпечить успіх”, - наголосив Микола Маломуж.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...