Удар був дуже потужним - згоріло все дотла: З'явилися фото знищеної позиції бойовиків на Донбасі

Російсько-окупаційні війська "Л/ДНР" поскаржилися про знищення своєї позиції на Донбасі. Про це повідомляє блогер Necro Mancer у Twitter. Проукраїнський блогер з окупованих територій процитував терористів, які розповіли, що їх бойові позиції в зоні ООС були знищені в ході обстрілу, передають Патріоти України.

Безповоротних втрат серед окупаційних військ "Л/ДНР" немає, але деякі бойовики постраждали в ході обстрілу і зверталися за допомогою до медиків.

"Такі справи: "Новини сумні. Слава Господу - всі живі, але в лікарні побували. Ні більше ні бліндажа, ні окопів з чудовими "лисячими норами". Згоріло все дотла після чергового обстрілу. Згоріла не тільки ця позиція, постраждали й інші", - процитував блогер окупантів і опублікував фото знищеної ворожої позиції на Донбасі.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...