Російсько-окупаційні війська "Л/ДНР" поскаржилися про знищення своєї позиції на Донбасі. Про це повідомляє блогер Necro Mancer у Twitter. Проукраїнський блогер з окупованих територій процитував терористів, які розповіли, що їх бойові позиції в зоні ООС були знищені в ході обстрілу, передають Патріоти України.
Безповоротних втрат серед окупаційних військ "Л/ДНР" немає, але деякі бойовики постраждали в ході обстрілу і зверталися за допомогою до медиків.
"Такі справи: "Новини сумні. Слава Господу - всі живі, але в лікарні побували. Ні більше ні бліндажа, ні окопів з чудовими "лисячими норами". Згоріло все дотла після чергового обстрілу. Згоріла не тільки ця позиція, постраждали й інші", - процитував блогер окупантів і опублікував фото знищеної ворожої позиції на Донбасі.



Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...