Російсько-окупаційні війська "Л/ДНР" поскаржилися про знищення своєї позиції на Донбасі. Про це повідомляє блогер Necro Mancer у Twitter. Проукраїнський блогер з окупованих територій процитував терористів, які розповіли, що їх бойові позиції в зоні ООС були знищені в ході обстрілу, передають Патріоти України.
Безповоротних втрат серед окупаційних військ "Л/ДНР" немає, але деякі бойовики постраждали в ході обстрілу і зверталися за допомогою до медиків.
"Такі справи: "Новини сумні. Слава Господу - всі живі, але в лікарні побували. Ні більше ні бліндажа, ні окопів з чудовими "лисячими норами". Згоріло все дотла після чергового обстрілу. Згоріла не тільки ця позиція, постраждали й інші", - процитував блогер окупантів і опублікував фото знищеної ворожої позиції на Донбасі.



В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...