Удар для скреп: Росії на 4 роки заборонили брати участь в Олімпіаді та чемпіонатах світу

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) позбавило права Росію брати участь у великих міжнародних змаганнях, включаючи Олімпійські ігри та чемпіонати світу. Таке рішення було прийнято на виконкомі організації, передають Патріоти України.

Виконавчий комітет схвалив рекомендації комітету ВАДА щодо відповідності застосувати застосувати санкції проти Росії. Росіянам заборонено брати участь в таких крупних змаганнях, як Олімпійські ігри та чемпіонат світу з футболу терміном на чотири роки. Також російським російським держслужбовцям і керівництву Олімпійського і Паралімпійського комітетів Росії заборонено відвідування міжнародних спортивних заходів.

На найближчих Олімпіаді, чемпіонатах світу, Паралімпіаді зможуть виступити тільки "чисті" російські спортсмени під нейтральним прапором і без гімну. Крім того, Росії заборонено протягом чотирьох років проводити великі спортивні міжнародні змагання і подавати заявки на їх проведення. Причиною покарання стали невідповідності в даних, яка Московська лабораторія передала ВАДА. Російська сторона визнана винною за фактом фальсифікацій з даними.

Нагадаємо, що в 2016 році колишній директор російського "Антидопінгового центру" Григорій Родченков розповів про існування в Росії державної допінг програми, спрямованої на завоювання медалей російськими спортсменами.

Хіти тижня. Для порятунку викликали "Кобру": Через зраду українка накрутила гайку на статевий орган чоловіка (фото)

понеділок, 20 січень 2020, 15:30

За допомогою спеціальних інструментів рятувальники спиляли гайку. У Запоріжжі дружина, дізнавшись про зраду чоловіка, вирішила йому помститися. Жінка почекала, поки той засне, взяла гайку і накрутила її на статевий орган чоловіка, передають Патріоти Ук...

Ні дня без скандалу: В "Укрзалізниці" взяли на роботу "генпрокурора ДНР"

понеділок, 20 січень 2020, 15:28

"Укрзалізниця" потрапила до чергового скандалу. Там на одну з ключових посад призначили прихильника "русского міра" Ігоря Сагунова, якого висували на посаду генпрокурора "ДНР", передають Патріоти України. Одіозного кандидата просуває директор Південно...