Удар для скреп: Росії на 4 роки заборонили брати участь в Олімпіаді та чемпіонатах світу

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) позбавило права Росію брати участь у великих міжнародних змаганнях, включаючи Олімпійські ігри та чемпіонати світу. Таке рішення було прийнято на виконкомі організації, передають Патріоти України.

Виконавчий комітет схвалив рекомендації комітету ВАДА щодо відповідності застосувати застосувати санкції проти Росії. Росіянам заборонено брати участь в таких крупних змаганнях, як Олімпійські ігри та чемпіонат світу з футболу терміном на чотири роки. Також російським російським держслужбовцям і керівництву Олімпійського і Паралімпійського комітетів Росії заборонено відвідування міжнародних спортивних заходів.

На найближчих Олімпіаді, чемпіонатах світу, Паралімпіаді зможуть виступити тільки "чисті" російські спортсмени під нейтральним прапором і без гімну. Крім того, Росії заборонено протягом чотирьох років проводити великі спортивні міжнародні змагання і подавати заявки на їх проведення. Причиною покарання стали невідповідності в даних, яка Московська лабораторія передала ВАДА. Російська сторона визнана винною за фактом фальсифікацій з даними.

Нагадаємо, що в 2016 році колишній директор російського "Антидопінгового центру" Григорій Родченков розповів про існування в Росії державної допінг програми, спрямованої на завоювання медалей російськими спортсменами.

Хіти тижня. Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 0:35

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою д...

У Львові влаштували спецоперацію зі спасіння унікального дерева (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 0:32

Колись груша надихала Каменяра, а тепер потребує лікування. У Львові влаштували спецоперацію зі спасіння… дерева. Це не просто груша: її 118 років тому посадив сам Іван Франко, повідомляють Патріоти України. . “Це єдине дерево з Франкового саду, що до...