Удар від Бацьки: Білорусь ввела ліцензування низки імпортних товарів з України

Білорусь запровадила режим індивідуального ліцензування на імпорт низки українських товарів. Україна вважає таке рішення необґрунтованим та дискримінаційним. Про це заявив торговий представник України Тарас Качка на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

За його інформацією, під ліцензування попали кондитерські вироби, шоколад, соки, пиво, плити ДСП і ДВП, шпалери, туалетний папір і упаковка, цегла, керамічна плитка, скляні ампули, сільгосптехніка для сіяння, пральні машини та меблі.

Як зазначив Качка, рішення затверджене постановою Ради міністрів Білорусі від 26 травня №292, набере чинності через 10 днів після публікації і розраховане на 6 місяців.

"Такі дії є необґрунтованими та дискримінаційними. Режим індивідуального ліцензування означає ручне управління ввезенням української продукції до Білорусі. Уряд проводить консультації з виробниками щодо усунення негативних наслідків дискримінаційних дій уряду Білорусі", - додав він.

Білорусь ввела ліцензування низки імпортних товарів з України

Нагадавши, Україна закрила авіасполучення з Білоруссю з 26 травня. Рішення прийнято у зв'язку з примусовою посадкою літака Ryanair в Мінську, після чого був затриманий опозиціонер Роман Протасевич.

"Весна може початися вже у лютому": Балабух розповіла про те, яка погода очікується нинішньою зимою в Україні

вівторок, 7 грудень 2021, 8:44

— Коли синоптики розроблюють прогноз погоди на декілька днів, вони беруть до уваги метеорологічні процеси (переміщення циклонів, антициклонів), які відбуваються на відносно невеликій території, — каже Віра Балабух. — А при розробці довгострокових прогн...

"Нелюдський крик і багато крові": У Ніжині попрощалися з 6-річною дитиною, яку на очах у матері розчавив сміттєвоз

вівторок, 7 грудень 2021, 8:22

У Ніжині попрощалися із 6-річною Веронікою Опришко, яка напередодні загинула під колесами сміттєвоза на очах у матері, зазначають Патріоти України. Мама з дівчинкою йшли з дому до зупинки громадського транспорту. Дорогою викинули сміття до контейнера,...