Ударили по голові і добивали ногами: У Білорусі силовики жорстко затримують жінок (відео)

У Білорусі силовики на тлі протестів б'ють мотоциклістів, мало того - навіть дівчат. Про це повідомляє auto.tut.by. Відомо, що компанія мотоциклістів каталася по місту 11 серпня. У якийсь момент вони роз'їхалися у різні частини Мінська, передають Патріоти України.

І ось деяких з них ОМОН жорстоко затримав в різних місцях міста. Наприклад, Марина розповіла, що кілька її друзів заїхали на Комарівку з боку "Монетки", щоб перекусити, і там їх затримали.

"Вони сиділи, пили каву, набіг ОМОН, всіх розкидали в машини, а мотоцикли залишилися стояти з ключами в замках, речами і шоломами. Мотоцикли знайомі хлопці перетягнули на стоянку. Знаю, що затримані зараз в Жодіно і на Окрестина. Дуже жорстко силовики затримали в Уруччя шістьох мотоциклістів, серед яких були дві дівчини. Момент затримання очевидці зняли на камеру ", - розповідає дівчина.

Крім цього, стало відомо, що одна із затриманих силовиками 35-річна Олена.

Білоруське видання поговорило з її сестрою Діною.

"Це було близько 21:30. Хлопці їхали один за одним, збиралися в'їхати на проспект Незалежності. Я знаю ще двох з їх компанії - Денис, приятель сестри, і подруга Христина. Там біля моста досить різкий поворот, за яким стояли п'ять машин міліції . Очевидці повідомили, що патрульні авто їх підрізали і зупинили. Моя сестра чи впала з байком, то чи врізалася кудись - в байці розбите захисне скло. А потім міліція їх побила. На відео, яке є в інтернеті, я впізнала свою сестру: її вдарили по голові, вона впала, після чого їй ще ногою дали ", - розповіла дівчина.

На місце події Діна потрапила, коли байкерів вже відвезли, а їх мотоцикли лежали на землі.

"Я півночі дзвонила в РУВС Першотравневого району, але там мені пояснити нічого не могли, тому що в той день було дуже багато затриманих. Тільки вранці мені сказали, що Олену відвезли в ЦИП на Окрестина", - розповіла сестра дівчини.

У списках ЦИП прізвища Олени немає, її сім'я не знає, за що затримана дівчина і коли щодо неї буде винесено якесь рішення.

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...