"Уявіть собі, що є бочка, наповнена лайном": Сергій Притула розповів, що думає про так званих "хороших рускіх"

"Я цю ситуацію з пошуком хороших росіян візуалізую так: уявіть собі, що є бочка, наповнена лайном, і вона дуже погано пахне, і тобі хтось каже: "Там у лайні є кілька діамантів, знайди їх". Але щоб знайти їх, потрібно дуже вивалятися у цьому лайні", – сказав він.

Щирий українець зазначив, що не любить такого процесу, тому не хоче шукати і дружити з жителями Росії, адже вони впевнені, що у всьому винна Україна.

"І адекватними людьми, які не ставлять за мету довести всьому світу, що вони богообрані, ходять у вбиральню на вулиці і розповідають, що в усьому винні українці, які збиралися на них напасти, щоб у їхньому засраному Альметіївську викрутити лампочку у під'їзді. Я не розумію, як можна бути такими пропащими, якими вони є", – резюмував Сергій Притула.

З оточення Софії Ротару стало відомо, чому знаменита співачка перестала з'являтися на публіці

середа, 29 листопад 2023, 3:25

Наближений до Софії Ротару чоловік розповів, чому співачка зараз веде самітницький спосіб життя. За його словами, це ніяк не пов'язано з повномасштабним вторгненням. . Так, інсайдер в коментарі OBOZ.UA розповів, що раніше знаменитість важко перенесла...

"Той, хто біжить довгий марафон": Зеленський очолив список "мрійників" за версією Politico

вівторок, 28 листопад 2023, 23:54

Володимир Зеленський став найвпливовішим діячем у Європі за версією американського видання Politico у категорії «мрійники». Про це пише Politico, передають Патріоти України. Президента України назвали тим, хто біжить довгий марафон. «Вінстон Черчилль, ...