"Уявіть собі, що є бочка, наповнена лайном": Сергій Притула розповів, що думає про так званих "хороших рускіх"

"Я цю ситуацію з пошуком хороших росіян візуалізую так: уявіть собі, що є бочка, наповнена лайном, і вона дуже погано пахне, і тобі хтось каже: "Там у лайні є кілька діамантів, знайди їх". Але щоб знайти їх, потрібно дуже вивалятися у цьому лайні", – сказав він.

Щирий українець зазначив, що не любить такого процесу, тому не хоче шукати і дружити з жителями Росії, адже вони впевнені, що у всьому винна Україна.

"І адекватними людьми, які не ставлять за мету довести всьому світу, що вони богообрані, ходять у вбиральню на вулиці і розповідають, що в усьому винні українці, які збиралися на них напасти, щоб у їхньому засраному Альметіївську викрутити лампочку у під'їзді. Я не розумію, як можна бути такими пропащими, якими вони є", – резюмував Сергій Притула.

Олександр Усик прийшов на прощальний молебен УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі

середа, 29 березень 2023, 14:43

Боксера Олександра Усика помітили на богослужінні у Києво-Печерській Лаврі. Від коментарів затятий прихильник УПЦ МП відмовився, сказавши, що «прийшов молитися, а не коментувати». . До слова, спортсмен вірить: церкву Московського патріархату можна очи...

Веніславський розповів, як зміниться закон про мобілізацію

середа, 29 березень 2023, 14:36

У комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки працюють над удосконаленням процедури проведення мобілізації в Україні. Про це повідомив член комітету, представник президента у парламенті Федір Веніславський. "За результата...