Уявляли інакше: Покупці дізналися, як насправді роблять крабові палички, та обіцяють більше ніколи не купувати "це" (відео)

Коли ми їмо улюблену їжу, багато хто з нас не замислюється над тим, як її насправді приготовано, передають Патріоти України. Однак, коли ви бачите, як виготовляють курячі нагетси або хот-доги, це змушує вас двічі замислитися над тим, що ми додаємо в наш організм. Але що щодо крабових паличок?

Люди були серйозно стривожені, побачивши, як робляться крабові палички, і деякі навіть присягнулися ніколи більше їх не їсти. Вони можуть бути улюбленою закускою, але, схоже, у крабових паличок є тривожна історія того, як вони потрапляють "з моря" на вашу тарілку.

Що ж, усе починається з м'яса — це просто заморожене м'ясо риби, але це не крабове м'ясо, як ви могли б повірити. Простіше кажучи, сіре м'ясо складається з риби під назвою минтай. Потім це м'ясо подають у міксер, де його подрібнюють, потім змішують з іншими інгредієнтами, такими як яєчні білки і пшениця, які потім, як ви вже здогадалися, знову змішуються. У результаті утворюється пастоподібна субстанція, що віддалено нагадує будівельну шпаклівку або глину.

Що ж, наступний крок — отримати цю суміш і завантажити її в машину, яка створює всього лише одну довгу смужку м'ясистого матеріалу, яку потім скручують разом — сплітають, наче мотузку, — щоб створити текстуру м'яса краба або лобстера.

Деякі з цих продуктів потім продають як сурімі або замінники крабового м'яса, а потім інші шматочки вкривають помаранчевою оболонкою, яка може асоціюватися з крабом або омаром, а потім продають як крабові палички. "Я ніколи більше не куплю це! Дякую, що відкрили мені очі!", — так реагують люди на правду про спосіб приготування їхніх улюблених ласощів.

Настає момент, коли "розумієш, що маєш вчиняти, як справжній чоловік": Відомий український артист в свої 43 роки іде на фронт добровольцем

середа, 24 липень 2024, 9:20

Треба битись за рідний Харків, каже музикант. Лідер гурту "Корупція" та волонтер Міша Крупін планує мобілізуватися. У своєму Instagram артист зазначив, що вже проходить ВЛК. У мережі X співак додав, що є добровольцем, зазначають Патріоти України. . Ди...

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...