
Виконком УЄФА ухвалив рішення повністю скасувати правило виїзного голу у всіх турнірах, що проводяться під егідою організації, починаючи з сезону-2021/2022, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт організації.
Як відомо, правило застосовувалося в двоматчових єврокубкових протистояннях з 1965-го. Цілих 56 років! Якщо обидві команди забили однакову кількість м'ячів за підсумками двох зустрічей, то переможцем пари вважалася та команда, яка забила більше голів на полі суперника. Додатковий час призначалося лише в одному випадку: якщо команди забили однакову кількість голів як на своєму полі, так і на виїзді.
До речі, кількість голів, забитих в гостях, тепер також перестане бути одним із критеріїв для визначення позицій команд на групових етапах єврокубків.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...