
Власника собаки, який загриз лебедя на міському озері Івано-Франківська, мобілізували. Про це в ефірі ТРК "Вежа" повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, передають Патріоти України з посиланням на "КУРС: новини Івано-Франківська".
"Я знаю, що ця людина була ухилянтом і вона сьогодні потрапила у лави Збройних Сил України", – повідомив міський голова. Він додав, що власник має відшкодувати вартість лебедя, який "по документах коштував" 14,5 тис. грн.
Як вже повідомлялося, у четвер, 24 жовтня, в Івано-Франківську собака породи хаскі, якого вигулював господар у міському парку, напав на чорного лебедя на острівці посеред озерця.
Відео з місця події швидко поширилося Мережею. На кадрах видно, що господар намагався вгамувати собаку, проте той не слухав його команд і влаштував полювання на інших птахів.
В поліції Івано-Франківської області було встановлено особу 27-річного власника агресивного собаки. На чоловіка склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім штрафу, тварину у власника мають конфіскувати.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...