Укладено важливий договір: Українські автомобілі постачатимуть армії США


Компанія "АвтоКрАЗ" постачатиме великовантажну автомобільну техніку та запчастини Командуванню з організації підрядних робіт армії США. Вони уклали на це трирічний контракт.

Автопарк складатиме техніка з колісною формулою 4х4, включаючи бортові та безбортові автомобілі, а також автоцистерни для транспортування води та палива.

Замовник – компанія US21 Inc., яка регулярно здійснює поставки для уряду, Міністерства оборони та інших державних установ США.

"Ця престижна угода слугує черговим доказом того, що компанія "АвтоКрАЗ" є провідним та світовим виробником великовантажної автомобільної техніки та надійним партнером. Ми надзвичайно пишаємося тим, що нашою продукцією ми змогли внести вклад у розвиток програми армії США стосовно підтримки міжнародної безпеки", – повідомили в "АвтоКрАЗ".

Народні прикмети на 29 січня: Чесні вериги, не можна прати та брати у руки гострі предмети. Сьогодні дізнаємося, яка погода буде влітку

неділя, 29 січень 2023, 8:36

29 січня православна церква шанує чесні вериги апостола Петра. Веригами називають ланцюги та кайданки, якими сковували людей. . У народі цей день називають Петра Вериги, Петрів день та Петро Напівкорм - селяни мали ще пів зими годувати худобу зимовим ...

У боях під Бахмутом смертю героя загинув відомий український спортсмен

неділя, 29 січень 2023, 8:25

У боях під Бахмутом на Донеччині загинув 22-річний легкоатлет Володимир Андрощук. Про це у суботу, 28 січня, повідомив виконувач обов'язків президента федерації легкої атлетики України Євген Пронін.