Укол краси ледь не вбив жінку: На Полтавщині зафіксували ботулізм після косметичної процедури

На Полтавщині жінка захворіла на ботулізм після косметологічної процедури в приватному кабінеті, передають Патріоти України.

За попередніми даними, після так званого «уколу краси» у пацієнтки різко погіршився стан. У неї з’явилися симптоми сильного отруєння, після чого жінку госпіталізували.

Наразі пацієнтка перебуває у лікарні у стані середньої тяжкості під наглядом медиків.

Фахівці наголошують, що ботулізм є небезпечним захворюванням, яке може вражати нервову систему та призводити до тяжких ускладнень. Обставини інциденту та умови проведення процедури наразі з’ясовуються.

Моторошний культ смерті, що прижився в поселенні перших землеробів Європи: ​Археологи розкрили таємницю безголових скелетів у Словаччині

четвер, 11 червень 2026, 6:24

Археологи дослідили велике неолітичне поселення поблизу словацького міста Врабле, де знайшли 77 безголових скелетів. За словами дослідників, останки стали такими після невідомого поховального ритуалу, а не різанини чи воєнного нападу, передає Popular...

Польська студентка закінчила навчання у Львові, але диплом так і не отримала: Що сталося

середа, 10 червень 2026, 23:50

Громадянка Польщі, яка чотири роки навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка, не змогла отримати диплом бакалавра навіть після успішного завершення навчання та захисту кваліфікаційної роботи, передають Патріоти України. Як в...