
На Полтавщині жінка захворіла на ботулізм після косметологічної процедури в приватному кабінеті, передають Патріоти України.
За попередніми даними, після так званого «уколу краси» у пацієнтки різко погіршився стан. У неї з’явилися симптоми сильного отруєння, після чого жінку госпіталізували.
Наразі пацієнтка перебуває у лікарні у стані середньої тяжкості під наглядом медиків.
Фахівці наголошують, що ботулізм є небезпечним захворюванням, яке може вражати нервову систему та призводити до тяжких ускладнень. Обставини інциденту та умови проведення процедури наразі з’ясовуються.
Археологи дослідили велике неолітичне поселення поблизу словацького міста Врабле, де знайшли 77 безголових скелетів. За словами дослідників, останки стали такими після невідомого поховального ритуалу, а не різанини чи воєнного нападу, передає Popular...
Громадянка Польщі, яка чотири роки навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка, не змогла отримати диплом бакалавра навіть після успішного завершення навчання та захисту кваліфікаційної роботи, передають Патріоти України. Як в...