Україна обміняла у Туреччини курда на "вагнерівців": Як спецслужби затримали Ісу Озера в Одесі

Курд мав право легально проживати на території України до 17 жовтня 2020 року.

В Одесі спецслужби Туреччини за домовленістю з СБУ нібито обманом захопили курдського бойовика Ісу Озера, інформують Патріоти України.

Повідомляється, що 11 вересня курд повинен був зустрітися з власником квартири, яку орендував. "Власник арендованої квартири в одеському житловому комплексі "Сьоме Небо" зателефонував Озеру – той був на роботі на промринку "Сьомий кілометр", і попросив його під'їхати додому на 16:00 для звірки виплат по газовому лічильнику. Іса Озер купив продукти в супермаркеті, приїхав додому, піднявся на ліфті і пропав", – йдеться в публікації.

У Туреччині Озер звинувачується в тероризмі та підробці документів. Однак друзі бойовика розповіли журналістам, що він не займався тероризмом, а був змушений емігрувати з Туреччини через політичні причини. "Представників партії HDP (Демократична партія народів – ред.) "пресують" по всій Туреччині, так як їх вважають близькими до забороненої Робочої партії Курдистану", – повідомили друзі курда.

Зазначається, що в 2018 році Іса Озер прибув в Україну і подав прохання про політичний притулок. Згідно з опублікованою копією документа, курд мав право легально проживати на території України до 17 жовтня 2020 року.

Джерело: Страна

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...