Україна очолила європейський рейтинг, але не той, яким варто пишатися

Швейцарія є однією із найбезпечніших країн. Фото: соцмережі.

Україна очолила один з європейських рейтингів. Однак для самої країни це великий мінус, а не плюс, і на те є свої причини. Про це повідомляє Numbeo, передають Патріоти України.

Йдеться про рейтинг найбільш кримінальних країн Європи. Список країн був складений представниками статистичного порталу Numbeo. Редактори порталу збирають різні дані з самих різних країн і регіонів світу, зазвичай вони вивчають якість життя і рівень злочинності.

Ті дані, які публікує портал Numbeo, часто використовують авторитетні видання, наприклад, це робить Forbes. У п'ятірку найбільш кримінальних країн Європи за версією Numbeo увійшли Молдова, Ірландія, Франція і Швеція. Лідером списку є Україна.

Так званий "кримінальний індекс" країни становить 48,85. Російська Федерація знаходиться на 11-му рядку, а найменший показник злочинів в Європі у Швейцарії та Словенії. Індекс Швейцарії дорівнює 21,60, а Словенії - 21.07. Примітно, що "індекс безпеки" у України також найнижчий - 51.15, для порівняння, у Словенії він становить 78,93.

Загинула «Квітка», яка повернулася з Італії захищати рідну землю. Сиротами залишилися двоє дітей

понеділок, 26 вересень 2022, 4:38

Боронячи Україну від російського вторгнення, загинула захисниця України Мар'яна «Квітка». Уродженка Івано-Франківщини, вона 14 років прожила в Італії, однак після повномасштабного нападу Росії на Україну повернулася додому. Про загибель відважної украї...

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...