Україна очолила європейський рейтинг, але не той, яким варто пишатися

Швейцарія є однією із найбезпечніших країн. Фото: соцмережі.

Україна очолила один з європейських рейтингів. Однак для самої країни це великий мінус, а не плюс, і на те є свої причини. Про це повідомляє Numbeo, передають Патріоти України.

Йдеться про рейтинг найбільш кримінальних країн Європи. Список країн був складений представниками статистичного порталу Numbeo. Редактори порталу збирають різні дані з самих різних країн і регіонів світу, зазвичай вони вивчають якість життя і рівень злочинності.

Ті дані, які публікує портал Numbeo, часто використовують авторитетні видання, наприклад, це робить Forbes. У п'ятірку найбільш кримінальних країн Європи за версією Numbeo увійшли Молдова, Ірландія, Франція і Швеція. Лідером списку є Україна.

Так званий "кримінальний індекс" країни становить 48,85. Російська Федерація знаходиться на 11-му рядку, а найменший показник злочинів в Європі у Швейцарії та Словенії. Індекс Швейцарії дорівнює 21,60, а Словенії - 21.07. Примітно, що "індекс безпеки" у України також найнижчий - 51.15, для порівняння, у Словенії він становить 78,93.

Режисер зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

субота, 10 червень 2023, 22:00

Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі, передають Патріоти України. Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим...

Ровесниця динозаврів: Дайвери зустріли унікальну коров'ячу акулу (відео)

субота, 10 червень 2023, 21:45

Група дайверів зняла на камеру найстаріший з видів акул, які нині існують, — цей звір з’явився за часів динозаврів. Він може сягати шести метрів у довжину, зазначають Патріоти України. Гаррет Клемент, Дантон Вест, Коннор МакТавіш і Маттео Ендріцці ближ...