Україна очолила європейський рейтинг, але не той, яким варто пишатися

Швейцарія є однією із найбезпечніших країн. Фото: соцмережі.

Україна очолила один з європейських рейтингів. Однак для самої країни це великий мінус, а не плюс, і на те є свої причини. Про це повідомляє Numbeo, передають Патріоти України.

Йдеться про рейтинг найбільш кримінальних країн Європи. Список країн був складений представниками статистичного порталу Numbeo. Редактори порталу збирають різні дані з самих різних країн і регіонів світу, зазвичай вони вивчають якість життя і рівень злочинності.

Ті дані, які публікує портал Numbeo, часто використовують авторитетні видання, наприклад, це робить Forbes. У п'ятірку найбільш кримінальних країн Європи за версією Numbeo увійшли Молдова, Ірландія, Франція і Швеція. Лідером списку є Україна.

Так званий "кримінальний індекс" країни становить 48,85. Російська Федерація знаходиться на 11-му рядку, а найменший показник злочинів в Європі у Швейцарії та Словенії. Індекс Швейцарії дорівнює 21,60, а Словенії - 21.07. Примітно, що "індекс безпеки" у України також найнижчий - 51.15, для порівняння, у Словенії він становить 78,93.

ПриватБанк готує подарунок для пенсіонерів - власникам деяких карток виплатять по 20 тис. грн

вівторок, 31 січень 2023, 8:32

Державний ПриватБанк оголосив про проведення акції, під час якої пенсіонери, яких обслуговує цей банк, можуть отримати подарунки. Як подарунок, вони отримають одноразову виплату у розмірі 20 тисяч гривень. Переможців визначатимуть лише серед військових...

Померла виконавиця ролі Венсді Аддамс у класичному фільмі жахів світового кінематографу

вівторок, 31 січень 2023, 8:05

У понеділок, 30 січня, американські ЗМІ повідомили про смерть популярної актриси Лізи Лорінг. Вона померла у віці 64 років від інсульту 28 січня в одній із каліфорнійських лікарень. . Лорінг дебютувала на телебаченні у віці 6 років. Вона виконала роль...