
Велика Британія вводить обов’язкову повторну вакцинацію від коронавірусу кожні три місяці через новий штам Omicron. Про це у своєму Twitter повідомив глава Міністерства охорони Здоров’я Великої Британії Саджид Джавід, зазначають Патріоти України.
Цитата
“Я попросив JCVI (Об’єднаний комітет з вакцинації та імунізації — ред.) терміново розглянути способи розширення програми вакцинації після появи нового штаму Omicron. Я прийняв їхню пораду наполовину зменшити інтервал для ревакцинації з шести до трьох місяців”, — написав Джавід.
Деталі
Він додав, що прийняв рекомендації Комітету з приводу введення бустерної вакцини для людей з ослабленим імунітетом вже після третього щеплення. Крім того, комітет рекомендував другу дозу вакцини від коронавірусу дітям від 12 до 15 років.
Нагадаємо
27 листопада у Великій Британії зафіксували перші два випадки коронавірусу нового штаму Omicron.
Як заявив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, з цього тижня носіння масок на обличчі знову стало обов’язковим у магазинах і громадському транспорті Англії.
Крім того, введено ПЛР-тестування для всіх, хто в’їжджає до Великої Британії, і всі контактні із зараженими новим варіантом змушені самоізолюватися, навіть якщо вони повністю вакциновані.
В Україні дедалі більше родових імен опиняються на межі зникнення. Деякі прізвища, які ще нещодавно зустрічалися в офіційних реєстрах, нині повністю зникли або залишилися лише у поодиноких носіїв, передають Патріоти України. Дослідники говорять про три...
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....