Через коронавірус: Україна повністю закриє кордон для перетину громадян

В Україні з 27 березня збираються припинити будь-які пасажирські перевезення через кордони в зв'язку з пандемією коронавірусу. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду. Він уточнив, що до кінця тижня уряд розробить відповідний законопроект і ухвалить його на позачерговому засіданні, передають Патріоти України.

За словами прем'єр-міністра, в Україну продовжує хлинути потік інфікованих пасажирів, чого бути не повинно. "Окремо, до кінця дня п'ятниці, ми повинні зупинити будь-пасажирський рух через кордон України в обидва боки", – сказав він.

Шмигаль доручив Міністерству закордонних справ, МВС і Мінінфраструктури в терміновому порядку відпрацювати відповідне рішення щодо закриття кордонів України для будь-якого пасажирського сполучення і винести на позачергове засідання Кабміну.

"При необхідності винести його на розгляд Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і за процедурою, щоб там не було ніяких колізій, порушень прав громадян", – підкреслив Шмигаль. При цьому заборони на вантажні перевезення поки не передбачено. З 25 березня уряд офіційно працює в режимі НС.

У центрі Києва дівчина в білизні влаштувала танці на пілоні за допомогою... дорожнього знака (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 14:59

У центрі Києва дівчина в нижній білизні влаштувала танці на жердині, вибравши замість пілона дорожній знак пішохідного переходу. Очевидці помітили майже голу дівчину на дорожньому знаку і зняли те, що відбувається з вікна авто, повідомляють Патріоти Ук...

Над будівлею повисли хмари чорного диму: У Києві спалахнула потужна пожежа в ТРЦ (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:45

У Києві на Позняках горить торговий центр "Піраміда". Всіх відвідувачів і персонал евакуювали з будівлі, інформують Патріоти України. . Як повідомляє Telegram-канал "НП Україна", осередок пожежі виник в магазині косметики. За словами очевидців, причин...