Через коронавірус: Україна повністю закриє кордон для перетину громадян

В Україні з 27 березня збираються припинити будь-які пасажирські перевезення через кордони в зв'язку з пандемією коронавірусу. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду. Він уточнив, що до кінця тижня уряд розробить відповідний законопроект і ухвалить його на позачерговому засіданні, передають Патріоти України.

За словами прем'єр-міністра, в Україну продовжує хлинути потік інфікованих пасажирів, чого бути не повинно. "Окремо, до кінця дня п'ятниці, ми повинні зупинити будь-пасажирський рух через кордон України в обидва боки", – сказав він.

Шмигаль доручив Міністерству закордонних справ, МВС і Мінінфраструктури в терміновому порядку відпрацювати відповідне рішення щодо закриття кордонів України для будь-якого пасажирського сполучення і винести на позачергове засідання Кабміну.

"При необхідності винести його на розгляд Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і за процедурою, щоб там не було ніяких колізій, порушень прав громадян", – підкреслив Шмигаль. При цьому заборони на вантажні перевезення поки не передбачено. З 25 березня уряд офіційно працює в режимі НС.

Лише для справжніх екстремалів: На Закарпатті виставили на продаж броньовик 1982 року випуску (фото)

вівторок, 13 квітень 2021, 17:28

На Закарпатті продають броньовану машину. Зокрема автомобіль підійде і тим, хто полюбляє екстремальну їзду в горах та по бездоріжжю, передають Патріоти України. БРДМ-2 продають у Міжгір'ї. Зі слів власника техніка в ідеальному стані й проїхала за свій ...

Результат вражає, у це важко повірити! Жінка схудла на 40 кг і перестала впізнавати себе на старих фото

вівторок, 13 квітень 2021, 16:29

Мелісса Тімм, яка схудла на 40 кілограмів, зізналася, що після своєї трансформації перестала впізнавати себе на старих фотографіях. Вона додала, що багато тренувалася, тому результат не змусив себе чекати, передають Патріоти України. Мама двох дітей по...