Україна точно переможе! У Луцьку 84-річний дідусь приніс волонтерам пакунок газети з грошима для ЗСУ, українців зворушив вчинок

У Луцьку 84-річний Сергій Вербицький приніс "для солдатів" 5 тисяч гривень, акуратно загорнуті у шматочок газети. Українці висловили впевненість, що ми обов'язково переможемо, бо у нашій країні живуть неймовірні людиПро вчинок дідуся у своєму Facebook повідомила волинська волонтерка Оля Валянік. Вона розповіла, що літній чоловік надзвичайно переймається та плаче через війну, передають Патріоти України.

"Каже, що потрошки збирав гроші, аби допомогти армії. Для нього це дуже важливо – зробити свій вклад у перемогу та допомогти. Просив передати на потреби солдатів", – повідомила волонтерка.

Вона зазначила, що такі люди наближають нашу перемогу і запевнила, що всі кошти буде відправлено на потреби ЗСУ. "Котики, будьте, як Сергій Іванович. Допомагайте, долучайтесь, робіть все, що у ваших силах. Нехай старше покоління, яке було свідком багатьох важких подій в Україні, надихає вас та вчить, як потрібно любити країну", – закликала Валянік.

Українці у коментарях теж розчулилися вчинком Вербицького. Вони наголосили, що в нас неймовірні люди і завдяки їм ми обов'язково переможемо.

"Дідо класний", "Як щемить... в нас просто чудові люди, неймовірні", "Завдяки таким людям Україна переможе!", "Таку сильну духом націю ніколи не перемогти!", "Я зараз лусну від розчулення, вдячності і любові до цього неймовірного люду! Пане Сергію, щоб ви нам були здорові! … ну і це "акуратно загорнуті в шматочок газети" – це про ретельність, намір, віру, силу і якусь розчулюючу охайність. Ох! Дякую!", "Саме заради таких людей, щирих серцем українців, і тримаються наші воїни!" – писали коментатори.

Режисер зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

субота, 10 червень 2023, 22:00

Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі, передають Патріоти України. Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим...

Ровесниця динозаврів: Дайвери зустріли унікальну коров'ячу акулу (відео)

субота, 10 червень 2023, 21:45

Група дайверів зняла на камеру найстаріший з видів акул, які нині існують, — цей звір з’явився за часів динозаврів. Він може сягати шести метрів у довжину, зазначають Патріоти України. Гаррет Клемент, Дантон Вест, Коннор МакТавіш і Маттео Ендріцці ближ...