
У неділю, 18 серпня, в зоні проведення Операції Об'єднаних сил (ООС) на Донбасі українські військові зазнали важких втрат - загинув один боєць Національної гвардії, ще троє отримали поранення. Про це на своїй сторінці в Facebook пише прес-центр ООС, повідомляють Патріоти України.
"Пораненим була надана невідкладна медична допомога. Їх життю нічого не загрожує. Надзвичайна подія сталася через порушення заходів безпеки при поводженні зі зброєю та боєприпасами", - сказано в повідомленні. Відзначається, що правоохоронними органами зі складу ООС на місці події проводяться оперативно-слідчі дії, встановлюються всі подробиці трагедії.

У той же час в штабі ООС заявили, що за добу бойовики на Донбасі 13 раз порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції українських військових з озброєння БМП, гранатометів різних систем і стрілецької зброї, втрат у Збройних силах України в результаті обстрілів не було.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...