
Українські військові втратили позиції поблизу Золотого на Донбасі під час активної атаки бойовиків 18 лютого. Про це повідомляє кореспондент ТСН з місця подій, передають Патріоти України.
Бойовики накрили артилерією українські позиції біля Золотого. ТСН отримала ексклюзивні кадри обстрілів За попередньою інформацією, внаслідок атаки бойовиків на опорний взводний пункт в зоні відповідальності 72-ї бригади, укрїнські бійці покинули цю невелику ділянку фронту.
Знову ж таки за попередніми даними, кілька українських бійців отримали поранення. Їх доправили до лікарні всі у стабільному стані. Військові визнають, що початок обстрілів по всій лінії схожий на 2015 рік, коли розстрілюють не опорні пункти, а завдають ударів по квадратах. Українські військові дають відповідь.
Нагадаємо, від 5-ї години ранку 18 лютого йде інтенсивний бій між бойовиками та українськими військами в районі Золотого, Оріхово та Новотошківки. Вороги накривають позиції бійців збройних сил України ствольною артилерією.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...