Україна видала Австрії дворазового олімпійського чемпіона, звинуваченого в педофілії

Петер Зайзенбахер

Українська влада передали Австрії дворазового олімпійського чемпіона з дзюдо і тренера Петера Зайзенбахера, якого днями затримали на кордоні з Польщею українські прикордонники. Громадянин Австрії знаходився в розшуку за звинуваченням у розбещенні неповнолітніх у себе на батьківщині Колишнього спортсмена доставили до Відня. 14 вересня він був узятий під арешт, зазначають Патріоти України.
Повідомляється, що після свого затримання прикордонниками Зайзенбахер сам висловив бажання повернутися до Австрії і звернувся за допомогою в австрійське консульство. Після цього, до Львова прибули двоє співробітників австрійської кримінальної поліції і забрали колишнього спортсмена, який ховався від австрійського правосуддя.
Дворазовий олімпійський чемпіон з дзюдо, громадянин Австрії Петер Зайзенбахер звинувачується в скоєнні злочинів сексуального характеру відносно неповнолітніх і зловживанні службовим становищем. За інформацією прокуратури Відня, в період з 1997 по 2004 рік він, будучи тренером по дзюдо, здійснював дії сексуального характеру відносно трьох на той момент неповнолітніх дівчат. Згідно з австрійським законодавством, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від одного до десяти років.
Зайзенбахер знаходився в міжнародному розшуку з грудня 2016 роки не з'явився за викликом до земельного суду Відня. Після цього був виданий ордер на його арешт і запущена процедура розшуку. Сам Зайзенбахер публічно не висловлювався щодо пред'явлених йому звинувачень, щодо нього діє презумпція невинності.
Раніше в Обухові (Київська область) поліція затримала жителя Німеччини, підозрюваного в педофілії, який 4 роки переховувався від німецьких правоохоронців. Підозрюваний з лютого 2015 року перебував у міжнародному розшуку.

Обдурила режим спецперевезень: У Чернівцях бабуся покаталась містом, причепившись до драбини тролейбуса (відео)

субота, 30 травень 2020, 17:43

Жінка літнього віку причепилась до драбини позаду тролейбуса дев’ятого маршруту, аби дістатися до вулиці Руської. У Чернівцях літня жінка прокаталася містом, причепившись до драбини тролейбуса, який курсує в режимі спеціальних перевезень. Таке відео з’...

Білорусь "палає" від пандемії, влада приховує кількість "вбитих" COVID-19

субота, 30 травень 2020, 17:35

Статистика смертей занижується у багато разів, переконують фахівці, навіть якщо кількість хворих у Білорусі не занижується. Станом на 30 травня у Білорусі зареєстровано 41 658 осіб з позитивним тестом на COVID-19. Свіжі дані оприлюднило міністерство ох...