Україна визнаватиме освіту, здобуту на ТОТ, але з деякими нюансами

Україна визнаватиме освіту своїх громадян, здобуту на тимчасово окупованих територіях (ТОТ). Верховна Рада 21 листопада ухвалила відповідний законопроєкт №9591. Про це повідомив народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк у Telegram, передають Патріоти України.

За його інформацією, законопроєкт про визнання результатів навчання осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України, підтримали 264 депутати.

Згідно з документом, громадяни України з ТОТ матимуть право на здобуття або продовження здобуття освіти на території інших регіонів України коштом державного або місцевого бюджету з наданням місця в гуртожитку.

Українці, які навчалися на тимчасово окупованих територіях, для підтвердження та оцінки результатів такого навчання повинні будуть пройти атестацію. Також відтепер українцям, які проходять атестацію для здобуття вищої освіти, можуть бути зараховані результати навчання та кредити ЄКТС в обсязі не більше ніж 75% від загального обсягу освітньої програми. Водночас результати навчання не визнаватимуться за переліком спеціальностей та професій, які затвердить Кабмін.

"Не пхатися одразу до ТЦК": Військовий дав поради охочим долучитися до армії

четвер, 22 лютий 2024, 15:37

Військовий-доброволець Петро Кошуков дав поради тим, хто хоче вступити до лав української армії. Про це військовослужбовець розповів "Громадському радіо", передають Патріоти України. На думку Кошукова, для 40-річних армія – гарний спосіб долати кризу с...

Нажите "непосильним трудом": У голови Чернігівської обласної ВЛК знайшли $1 млн (відео)

четвер, 22 лютий 2024, 12:40

Під час обшуків у колишнього голови Чернігівської обласної Військово-лікарські комісії в одній з квартир у Києві було знайдено майже $1 млн. Про це повідомляє «Суспільне», передають Патріоти України. Як зазначається, обшуки проводились 21 лютого в рамк...