Українець на велосипеді "підкорив" вулкан висотою в 6 тис. метрів (фото, відео)

Українець Руслан Верін, який подорожує по світу на велосипеді, піднявся на вулкан Утурунку в Болівії, висота якого перевищує 6 000 метрів. Про це свідчить інформація на сторінці Руслана Веріна в Facebook, передають Патріоти України.

Зараз він подорожує на велосипеді по Південній Америці. Вулкан Утурунку, на який вдалося піднятися спортсмену-мандрівникові, є найвищою вершиною у південно-західній Болівії. Верін припустив, що він перший в Європі, хто підкорив висоту більше 6 000 метрів на велосипеді.

"6 020 метрів над рівнем моря чекали мене зовсім поруч. Ночівля в літній палатці на 6000 пройшла добре: спершу переживав за намет, але коли пориви вітру нічого не зробили з наметом, то зрозумів, що намет витримає ... Вранці прокинувся такий же втомлений , як був ввечері. Схоже, що відпочинок на такій висоті явище умовне. підбадьорить швидко - мене ж чекав зовсім невеликий підйом - і вершина 6 020", - написав Верін.

Боролася за життя два тижні: У Києві від COVID-19 померла 21-річна волонтерка (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 8:38

У Києві 20 жовтня від ускладнень, спричинених коронавірусом COVID-19, померла 21-річна волонтерка Інна Волкова. Хвороба спровокувала в неї пневмонію та рідкісне аутоімунне захворювання - синдром Гієнна-Баре, передають Патріоти України. Йдеться про те, ...

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...