
У Чернігові 7 лютого 2023 року Деснянський райсуд зобов'язав "Облтеплокомуненерго" виплатити своєму клієнту 6 тис. грн. У таку суму оцінили моральні збитки, завдані відключенням гарячої води. Про це йдеться у матеріалах справи №2/750/401/23, які є у розпорядженні "Обозревателя", передають Патріоти України.
"У січні 2023 року позивач звернувся до суду з позовом до Акціонерного товариства "Облтеплокомуненерго", в якому просить визнати неправомірними дії відповідача щодо припинення надання послуги з постачання гарячої води", - йдеться у документах.
Українець вважає, що такі дії є незаконними. Суд проаналізував договір та погодився: комунальне підприємство зобов'язане своєчасно надавати споживачеві послуги у встановлених обсягах, належної якості, безпечні для його життя, здоров'я.
Ні комунальне підприємство, ні позивач до суду не з'явилися. Вони звернулися із проханням провести розгляд без їхньої участі. Суддя зайняв позицію позивача. Проте замість 10 тис. грн, які просив клієнт, вирішив стягнути 6 тис. грн.
"Стягнути з Акціонерного товариства "Облтеплокомуненерго" на користь ОСОБА_1 6000 грн (шість тисяч грн) у вигляді відшкодування моральної шкоди", - наголошується у рішенні суду.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...