
У Чернігові 7 лютого 2023 року Деснянський райсуд зобов'язав "Облтеплокомуненерго" виплатити своєму клієнту 6 тис. грн. У таку суму оцінили моральні збитки, завдані відключенням гарячої води. Про це йдеться у матеріалах справи №2/750/401/23, які є у розпорядженні "Обозревателя", передають Патріоти України.
"У січні 2023 року позивач звернувся до суду з позовом до Акціонерного товариства "Облтеплокомуненерго", в якому просить визнати неправомірними дії відповідача щодо припинення надання послуги з постачання гарячої води", - йдеться у документах.
Українець вважає, що такі дії є незаконними. Суд проаналізував договір та погодився: комунальне підприємство зобов'язане своєчасно надавати споживачеві послуги у встановлених обсягах, належної якості, безпечні для його життя, здоров'я.
Ні комунальне підприємство, ні позивач до суду не з'явилися. Вони звернулися із проханням провести розгляд без їхньої участі. Суддя зайняв позицію позивача. Проте замість 10 тис. грн, які просив клієнт, вирішив стягнути 6 тис. грн.
"Стягнути з Акціонерного товариства "Облтеплокомуненерго" на користь ОСОБА_1 6000 грн (шість тисяч грн) у вигляді відшкодування моральної шкоди", - наголошується у рішенні суду.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...