Українець відсудив у комунальників 6 тис. грн морального збитку, бо йому відключили гарячу воду

У Чернігові 7 лютого 2023 року Деснянський райсуд зобов'язав "Облтеплокомуненерго" виплатити своєму клієнту 6 тис. грн. У таку суму оцінили моральні збитки, завдані відключенням гарячої води. Про це йдеться у матеріалах справи №2/750/401/23, які є у розпорядженні "Обозревателя", передають Патріоти України.

"У січні 2023 року позивач звернувся до суду з позовом до Акціонерного товариства "Облтеплокомуненерго", в якому просить визнати неправомірними дії відповідача щодо припинення надання послуги з постачання гарячої води", - йдеться у документах.

Українець вважає, що такі дії є незаконними. Суд проаналізував договір та погодився: комунальне підприємство зобов'язане своєчасно надавати споживачеві послуги у встановлених обсягах, належної якості, безпечні для його життя, здоров'я.

Ні комунальне підприємство, ні позивач до суду не з'явилися. Вони звернулися із проханням провести розгляд без їхньої участі. Суддя зайняв позицію позивача. Проте замість 10 тис. грн, які просив клієнт, вирішив стягнути 6 тис. грн.

"Стягнути з Акціонерного товариства "Облтеплокомуненерго" на користь ОСОБА_1 6000 грн (шість тисяч грн) у вигляді відшкодування моральної шкоди", - наголошується у рішенні суду.

Джерело: Обозреватель

У Британії двоє вандалів зпиляли легендарне "дерево Робін Гуда" заради заробітку в TikTok (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 5:00

300-річний гігант був місцем паломництва туристів та гордістю мешканців північно-східної Англії. Британська поліція заарештувала двох людей, яких підозрюють у тому, що саме вони спиляли найвідоміше дерево Англії, 300-річний платан Геп (Sycamore Gap) бі...

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...