Українець віз у трусах діаманти на 2 мільйони гривень (фото, відео)

В аеропорту «Бориспіль» затримали пасажира, який намагався незаконно ввезти діаманти та коштовні прикраси в спідній білизні. Про це повідомляє Київська митниця на Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

«Каміння загальною масою понад 14 карат та 9 каблучок з білого золота, оздоблених діамантами, ввозив наш співвітчизник, який повертався авіарейсом з Туреччини та для проходження митного контролю скористався спрощеною системою «зелений коридор», – йдеться у повідомленні.

На запитання співробітників митниці щодо наявності в нього товарів, які підлягають декларуванню, громадянин надав заперечну відповідь та сказав, що має лише особисті речі.

Але під час перевірки ручної поклажі пасажира, серед його особистих речей митники виявили поліетиленовий пакетик з дев’ятьма каблучками з білого металу зі вставками з прозорого каміння та один діамант в конверті з сертифікатом виробника.

Після цього чоловікові нічого не залишалося, як видати ще один поліетиленовий пакетик, в якому знаходилися шість пакуночків з прозорим безбарвним камінням. Все це він переміщував у спідній білизні.

«Експресаналізатор дорогоцінних металів та каміння підтвердив, що виявлене – це діаманти та вироби з білого золота, – говориться у повідомленні. – Прикраси та коштовне каміння вилучено до рішення суду. Їх вартість буде встановлено додатково».

Як уточнили у прес-службі Державної прикордонної служби, попередня вартість виявлених діамантів становить 2 мільйони гривень.

В Україні змінили правила оформлення одноразової грошової допомоги: Що потрібно знати заявникам

вівторок, 21 березень 2023, 9:25

В Україні спростили процес подання заяв на призначення одноразової допомоги у разі загибелі чи інвалідності військовослужбовців. Про це повідомили у Мінветеранів, передають Патріоти України. Зазначається, що Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до п...

Чи може роботодавець вручати повістки своїм підлеглим під час воєнного стану в Україні - роз'яснення

вівторок, 21 березень 2023, 8:56

В Україні 2023 року роботодавці не лише повинні здійснювати військовий облік працівників. Вони мають право і вручати повістки своїм військовозобов’язаним підлеглим, але за однієї умови, передають Патріоти України. Це передбачено Постановою Кабміну№1487...