Українець випадково дізнався, що "помер" 10 років тому: Тепер у судовому порядку доводить, що ще живий

У Полтаві 45-річний Анатолій Маковський доводить, що він не покійник. Його визнали мертвим. Відповідне рішення понад 10 років тому ухвалив Шишацький райсуд. І на основі цього рішення видане свідоцтво про смерть.

Про власну смерть чоловік дізнався понад місяць тому. Тоді хотів поновити документи - після звільнення з ув'язнення йому потрібно було відновити ідентифікаційний код через податкову інспекцію, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне.

Заяву до суду подавала дружина чоловіка, яка не мала з ним зв'язку понад три роки. Сам Анатолій говорить, що у 2007 році пішов з дому, в той час проживав у Полтаві. З дружиною та рідними і друзями не спілкувався.

" Мені кажуть: "Так і так, розумієте, ви мертві". Шишацький суд мене 2010-го року похоронив. Я в шоці. Я жив у Полтаві всі три роки. Це три роки вони просто так просиділи, пробили, думають: "Та судимий, може десь сидить, а може убили", − каже Маковський.

У Шишацькому райсуді коментувати рішення судді коментувати відмовилися. Але надали копію документу, згідно з яким заяву про оголошення померлим Анатолія Маковського подала його дружина.

У документі йдеться про те, що жінка звернулася до суду, бо утримувати самотужки сина стало важко. І вона мала намір оформити пенсію в зв'язку зі втратою годувальника. З цієї причини дружина просила оголосити її чоловіка померлим, оскільки більш ніж три роки від нього не було жодної звістки.

На Тернопільщині чоловік отримав повістку і викликав поліцію: Чим все скінчилось

четвер, 15 травень 2025, 18:22

У Тернопільській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, проте категорично відмовився від мобілізації, хоча йому пропонували службу в тилу. Про це йдеться у вироку Підволочиського районного суду Тернопільської обла...

Субсидії на оренду житла 2025: Українцям пояснили, хто з ВПО і за яких умов може отримати допомогу

четвер, 15 травень 2025, 17:50

Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...