Україні доведеться продовжити карантин після 24 квітня: Епідеміолог дав невтішний прогноз

Україну чекає друга хвиля захворювання на коронавірус, а карантин після 24 квітня, ймовірно, доведеться продовжити. Як заявила в коментарі "Буквам" завідувач кафедри епідеміології НМУ ім. О. Богомольця, професор Ірина Колесникова, досить складно прогнозувати на який період припаде пік захворювання, передають Патріоти України.

"Швидше за все карантин після 24 квітня доведеться продовжувати. Але тут інше питання – чи витримає економіка? Тому, якщо карантин все ж знімуть, людям, які знаходяться в групі ризику, я б радила продовжити самоізоляцію", – зазначила вона.

За словами Колесникової, епідемічна ситуація в Україні зараз дуже схожа з Іспанією. "Уряд України розпочав вводити карантинні обмеження трохи раніше, ніж, наприклад, в Італії чи Китаї. Тому ми за кількістю випадків зараження йдемо за іспанським сценарієм", – сказала професор. Вона припустила, що вже багато українців інфікувалися і просто перехворіли в легшій формі.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...