Україні не дуже пощастить? Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України.

У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на третьому - Швейцарія. У групі В на першому місці Бельгія, на другому - Данія, на третьому - Росія. У групі С - перше місце за Нідерландами, друге - за Україною, третє - за Австрією. У групі D на першому місці Англія, на другому Хорватія, на третьому - Чехія. У групі Е на першому місці Іспанія, на другому - Польща. У групі F перше місце візьме Франція, друге - Португалія, третє - Німеччина.

Україні не пощастить

Саме в 1/8 фіналу Україні не пощастить. За прогнозом комп'ютера, збірна України в 1/8 фіналу буде грати зі збірною Італії і програє з рахунком 2: 1. І відповідно - вилетить. Варто зазначити, що Андрій Шевченко в одному з інтерв'ю сказав, що саме з цією командою він не хотів би зустрітися на турнірі.

Комп'ютер про переможців
Переможцями чвертьфіналу стане Бельгія, Франція, Англія і Німеччина. Півфінал теж стане цікавим - Франція розгромить Бельгію, а Німеччина з Англією зіграють внічию, але все вирішить пенальті, на користь Німеччини.
Переможцями чемпіонату стануть гравці збірної Франції, які в фіналі мінімально здолають Німеччину.


Джерело: НикВести

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...