"Україні у складі РФ буде краще жити": У Харкові оголосили підозру шанувальниці "руського миру"

Підозру за фактом колабораційної діяльності оголосили 60-річній жінці. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура, передають Патріоти України.

За даними дізнання, жінка, перебуваючи у громадському місці у Холодногірському районі, активно налаштовувала перехожих підтримувати дії сусідньої держави.

"Колаборантка розповідала, що "Харків не потрібно боронити, Харків потрібно віддати РФ". Крім того, шанувальниця "руського миру" висловлювалась на підтримку дій російського президента та наголошувала на тому, що "Україні у складі РФ буде краще жити", — розповіли у прокуратурі.

Харківʼянку підозрюють за ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 10:38

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України. Як говориться...

Критичний для ЗАЕС рівень води у Каховському водосховищі може бути досягнутий протягом двох днів, - МАГАТЕ

четвер, 8 червень 2023, 10:30

Після підриву дамби Каховської ГЕС в "Укргідроенерго" зазначали, що вода з водосховища необхідна для систем безпеки Запорізької АЕС, на якій досі знаходяться окупанти. А у МАГАТЕ вважають, що за кілька днів рівень води у Каховському водосховищі не даст...