Українка без попередження з'їхала з орендованої квартири - власниця відсудила у неї тисячі гривень через "почуття образи"

Рівненський міський суд зобов'язав українку заплатити жінці, у якої вона орендувала квартиру, 8 тис. грн у якості компенсації моральної шкоди, а також 8 тис. грн за поламаний телевізор. В аргументації свого позову власниця квартири заявила, що через те, що орендарка з'їхала без попередження та пошкодила телевізор, вона відчувала "почуття образи, обурення, приниження гідності", передають Патріоти України.

Про це йдеться у рішенні Рівненського суду у справі №569/10183/23. Так, у листопаді 2022-го власниця квартири впустила у своє житло орендарку та підписала відповідний договір. Через кілька місяців, наприкінці січня 2023-го, орендарка покинула житло.

У позові йдеться, що власника квартири про виселення не попередили. А коли вона перевірила житло, виявилося, що воно знаходиться "в антисанітарних умовах", поламаний карниз і телевізор. У Головному управлінні Нацполіції у Полтавській області повідомили позивачку, що у діях відповідача ознак кримінального та адміністративного правопорушення немає. Тоді вона вирішила звернутись до суду.

Власниця квартири також вимагала компенсації моральної шкоди через "щоденні думки, спогади про наслідки психотравмуючої події, застереження, потребу уникнути аналогічних обставин, тривоги, почуття образи, обурення, приниження гідності".

"Західполітехсервіс" вивчив LCD телевізор та підтвердив, що на панелі є тріщина. Вартість заміни матриці складає 8 тис. грн. Суд розглянув справи без участі сторін. В результаті ухвалено рішення стягнути з орендарки вартість місячної оренди, яку вона не внесла (а саме 6289 грн), 8 тис. моральних збитків, а також 8 тис. на ремонт телевізора.

"Краще полетіти до Парижа, а не померти від війни": Львівський фотограф обурив українців своїм "пацифізмом"

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:18

Львівський фотограф явно призовного віку публічно зізнався у соцмережі, що втік з України під загальної мобілізації, незаконно перетнувши кордон з Молдовою. Про це пише Телеграм-канал "Захід.Головне", передають Патріоти України. Свої дії ухилянт-втікач...

Скандал з нічним клубом-порушником у Києві: Поліція заявила, що вони... не можуть нічого зробити

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:03

У поліції заявляють про те, що безсилі у притягненні до відповідальності клубів та ресторанів, які працюють навіть під час дії комендантської години. Стверджують, що немає правового механізму. Про це розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор К...