Українка в Польщі народила четверню: Однак всі її тепер п'ятеро дітей можуть залишитися без батька через раптову депортацію

У Польщі українка народила відразу чотирьох дітей. Малюки з'явилися на світ у лікарні Вроцлава 30 вересня. Разом зі старшим сином в сім'ї тепер п'ятеро дітей, але вони можуть залишитися без батька, через те, що чоловіка хочуть депортувати з Польщі, повідомляють Патріоти України з посиланням на .польське видання Yavp.pl.

Четверня з'явилася на світ раніше терміну, і такі випадки відбуваються раз в 10 000 пологів. Четверо хлопчиків народилися здоровими, з масою тіла від 1270 до 1550 грамів. Старшій дитині українців - 16 років.

Новонароджені та мама почувають себе добре, але ще побудуть в лікарні протягом декількох тижнів – під наглядом неонатологів. Малюкам потрібно набрати вагу.

Однак сім'я українців зіткнулася з іншою проблемою – батька можуть депортувати з Польщі. Сім'я переїхала до Польщі з Кропивницького шість років тому. Вони оселилися у Вроцлаві, знайшли роботу, орендували житло. Через деякий час Марина та Олексій уклали в Польщі офіційний шлюб.

На фірму Олексія прийшли з перевіркою співробітники прикордонної служби й з'ясували, що українець працював без дозволу воєводи. Його оштрафували на 3 000 злотих і зобов'язали виїхати з країни.

Українці вже подали апеляцію на рішення прикордонної служби, і юрист стверджує, що рішення про депортацію винесено незаконно. Жінка не може залишитися одна з п'ятьма дітьми. А чоловік повинен мати дозвіл на роботу, щоб мати можливість фінансово забезпечити багатодітну сім'ю.

Уповноважена помічниця президента Польщі у справах мігрантів з України Ольга Хребор підтримує сім'ю і вже звернулася до воєводи Нижньосілезького воєводства, щоб допомогти їм розв'язати питання з дозволом.

Піщана буря, повалені дерева та будинок, який обвалився: На Львів обрушилася негода (фото, відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 21:59

У Львові в четвер, 21 жовтня, лютував буревій. Через це у місті обвалилась стіна житлового будинку, впало кілька дерев та зірвало дахи, інформують Патріоти України. Як повідомили у Львівській міській раді, на вулиці Олени Степанівни, 32 стався обвал бо...

У Києві суд конфіскував майже 500 вібраторів: Дотепники радять нагородити ними популістів за всі дані українським виборцям пусті обіцянки

четвер, 21 жовтень 2021, 21:20

Солом'янський суд Києва конфіскував на користь України 475 вібраторів на загальну суму 635,5 тис. гривень. Їх вилучили митники через спробу незаконного ввезення, повідомляють Патріоти України з посиланням на рішенні Солом`янського районного суду. Як йд...