Українка з COVID-19 померла через півтори години після того, як її кисень забрали для іншої пацієнтки, - волонтер Литвинова

Жінка перед смертю спілкувалася зі своєю дочкою телефоном.

В Україні пацієнтка з COVID-19 померла через півтори години після того, як її маску з киснем віддали іншій інфікованій у більш важкому стані. Про це на своїй сторінці в Facebook у понеділок, 23 листопада, повідомила волонтерка Леся Литвинова, передають Патріоти України.

Вона не уточнила, де й коли сталася трагедія. Литвинова поділилася скриншотом повідомлення, яке їй надіслала донька загиблої українки. Вона розповіла, що востаннє говорила з мамою телефоном о 23:45.

"Вона сказала, що маску зняли з неї, оскільки іншій жінці гірше, нижчий кисень, ніж у неї. Вона сказала, щоб ми не телефонували їй, вона постарається заснути", – писала жінка волонтерці.

Вранці чоловікові пацієнтки зателефонували з лікарні та повідомили про смерть. "Коли забирала маму з моргу, лікар сказав, що смерть наступила о 01:10", – написала українка Литвиновій.

Волонтерка повідомила, що дочка загиблої також шукала кисень для свого батька. "Маму вона вже поховала, за життя тата продовжує боротися", – написала Литвинова. Вона також зазначила, що проблеми медицини в цей період потрібно вирішувати системно.

Пісня "Тато" сьогодні звучить як ніколи трагічно: У сім'ї ще однієї української зірки трапилося горе

понеділок, 25 січень 2021, 20:29

Микола Іванович Ганзера, якому була присвячена пісня «Тато», помер. . Сім'я Івана Ганзери відрізнялася дуже патріотичною позицією. Співак часто давав концерти для українських військових в зоні АТО / ООС. Скорботу Івана Ганзери поділяють відомі політик...

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...