Під час ракетного обстрілу РФ, який припав на Краматорськ (Донецька область) вдень 2 вересня, особливо відзначилася одна українка. Жіночка зробила селфі в яскравій червоній сукні на тлі боєприпасу, всупереч офіційній забороні влади України знімати місця попадання ракет, військову техніку та інші деталі про війну, які можуть використати окупанти проти нашої країни. У зв'язку з цим з порушеицею були змушені провести "роз'яснювальну" бесіду патрульні. Про це повідомляє Телеграм-канал "Типичный Краматорск", передають Патріоти України.
Деталі розповів прес-офіцер патрульної поліції Краматорська та Слов'янська Ксенія Яцен для Kramatorsk Post.
"Патрульні, які працювали на місці події, встановили особу жінки, перевірили її за наявними базами, а також провели профілактичну бесіду про неприпустимість такої безвідповідальної поведінки і відправили додому", - наголошується в повідомленні.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...