Україно, пішла ти в ж*пу": Жінка з Харкова зі своїми дітьми викинули паспорти (відео)

Жінка з Харкова з дітьми вирішила позбутися паспорта після того, як їй відмовили у вильоті до Туреччини (Стамбул). Причина відмови не повідомляється. Про це стало відомо з відео, опублікованому в Telegram-каналі видання "Страна", передають Патріоти України.

На відео жінка повідомляє, що вона з дітьми з другої спроби не полетіла в Стамбул через "гре*ані українські закони". "Помилуйте! Ми сьогодні не полетіли в Стамбул. Ми реально не змогли полетіти. Ми не змогли полетіти через певні причини українського законодавства",-розповіла детальніше жінка.

Українка в гніві сказала, що вони з дітьми два рази купували нові квитки, але полетіти їм так і не вдалося. У ролику також показані діти, які викидають свої паспорти на землю. "Україно, спасибі, і йди-но ти в ж * пу. Пішла ти в ж*пу", - сказали діти зі сміхом.

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...

З архіву ПУ. "Справжній звір": В Україні зловили величезного сома (фото)

п’ятниця, 23 липень 2021, 23:55

Рибина, довжиною близько двох метрів, заважила до 50 кг. В озері Нобель, що в Рівненській області, рибалці влітку 2018 року вдалося зловити величезного сома, довжиною близько двох метрів, повідомляють Патріоти України. Про це свідчать фотографії, опубл...