Українофобський скандал із "Емілі в Парижі": Netflix відповів на звернення міністра культури Ткаченка

Стрімінгова платформа Netflix відреагувала на лист-обурення міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка про неприйнятний образ українки в популярному серіалі «Емілі в Парижі». У дипломатичній відповіді міністру подякували за зворотний зв'язок та обіцяли надалі працювати у тісному контактіавіація, зазначають Патріоти України.

«Відповідь Netflix на мій лист про образ української жінки в серіалі „Емілі в Парижі“ досить дипломатична. Подякували за зворотний зв'язок. Але про стурбованість українських глядачів зображенням українки почули. Домовилися, що у 2022 році будемо у тісному контакті, щоб запобігти подібним випадкам» , — розповів Ткаченко у коментарі dev.ua.

Міністр також відзначив активну суспільну позицію навколо серіалу «Емілі в Парижі». На його думку, така реакція сприятиме позитивному іміджу України у світі.

«Така активна громадська позиція точно сприятиме тому, щоб при подальшому показі персонажів української національності в майбутніх зйомках Netflix було враховано ставлення українців», — додав Ткаченко.

Нагадаємо, скандал навколо серіалу «Емілі в Парижі» спалахнув після виходу четвертої серії, в якій з'являється героїня з Києва Петра. Вульгарна українка поводиться хамовито, краде речі у магазині та вчить поганому головну героїню.

Це спричинило хвилю обурення українців. Мережа вибухнула коментарями, назвавши такий образ дикістю у вік толерантності.

Українці масово скаржаться на блокування рахунків: Як вчинити боржнику, щоб не залишитись без грошей

неділя, 28 травень 2023, 9:42

Українцям почали масово блокувати рахунки за борги. Багато громадян, які заборгували за кредитами, за комунальними платежами або не сплатили штрафу, після блокування рахунків опинились абсолютно без грошей. Люди скаржаться, що їм немає на що жити, пере...

Дива не буде: Уряд оприлюднив ймовірну мінімальну зарплату на 2024 рік, яка на 20% нижча за прожитковий мінімум

неділя, 28 травень 2023, 9:30

В уряді обговорили спільно з профспілками ймовірний розмір мінімалки на 2024 рік. Профспілки вважають, що запропонована чиновниками мінімальна зарплата на 2024 рік не відповідає реальному рівню очікуваної вартості життя, передають Патріоти України. Нат...