Зігфрід, який з початком російської агресії на Донбасі приїхав в Україну «воювати проти спільного ворога» констатував, що армія і її розвиток не отримали тієї уваги, яку заслуговували.

Іноземний ветеран війни України з РФ, морський піхотинець Зігфрід оголосив про припинення контракту зі Збройними Силами України. Своє рішення він пояснив провалом реформування української армії, передають Патріоти України.
Зігфрід, який з початком російської агресії на Донбасі приїхав в Україну «воювати проти спільного ворога» констатував, що армія і її розвиток не знайшли тієї уваги, яку заслуговували. Також він розкритикував керівництво Міністерства оборони, розповівши, як під час його візиту на передову рядових солдатів «виганяли з казарми, щоб не муляли очі високоблагородному вельможі».
«Єдине, на що зараз здатна українська армія, це прийняти останній бій і героїчно загинути, що навіть буде повністю в традиціях народних міфів. Геть відсутній дух проактивности, бажання дій, прагнення йти вперед і перемагати», - наполягає німецький військовослужбовець.
Він підкреслив, що уряду України ніхто не заважав провести реформи, здатні збільшити ефективність армії, привівши її до стандартів НАТО, так само, як ніхто не заважав подолати корупцію. У коментарях до заяв Зігфріда користувачі соцмереж висловили обурення «конторським щурами», які роблять все для того, щоб під час гарячої фази війни залишити армію небоєспроможною.
«Так шкода, в черговий раз відчувати себе беззахисною і обдуреною», - написала Т.Каплан.


Після восьмої масованої російської атаки на енергосистему України ситуація залишається складною, але контрольованою. Про це заявив глава правління "Укренерго" Віталій Зайченко в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. За його слов...
Австралія стала першою країною у світі, яка повністю заборонила користування соцмережами для дітей до 16 років. Про це 9 грудня повідомила The Guardian, передають Патріоти України.
. Нововведення набуде чинності в середу, 10 грудня. Воно зобов'язує со...