
Штрафувати за відмову спілкуватися з клієнтами українською мовою будуть з 16 липня 2022 року. Про це в інтерв'ю розповів мовний омбудсмен Тарас Кремінь, передають Патріоти України.
За порушення мовного законодавства у сфері обслуговування передбачено штраф від 5100 грн до 6800 грн. "Але це для злісних порушників, які принципово порушують права громадян, щодо яких ми отримуємо постійні скарги, і таких скарг достатньо двох для того, щоб ми розпочали провадження, щоб підготували протокол і накладали штраф", - зазначив Кремінь.
Омбудсмен підкреслив, що штрафи можна оскаржити в судовому порядку, і в будь-якому разі для подібних претензій має бути наведено докази. "Я не думаю, що сьогодні якийсь із супермаркетів хоче "прославитися" на всю країну, що для них закон – не закон і країна – не країна. Таких у нас немає, і навряд чи вони з’являться. Тому жодні з провокацій, що переслідування, мовні інспектори, таємні покупці і так далі – у нас таких в штаті немає", - наголосив Кремінь.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...