Порушникам приготуватись: Українська поліція отримала новий вид зброї (фото)

Українські поліцейські, яких залучають до заходів щодо забезпечення публічної безпеки та правопорядку, отримають пістолети-кулемети "МР-5". Про це 15 травня заявив глава Національної поліції України Сергій Князєв, повідомляють Патріоти України.

Під час презентації нового озброєння він підкреслив, що питання переозброєння відомства є одним з пріоритетних.

"Сьогодні Національна поліція презентує практичні кроки реформи відомства. Ми представляємо нову частину озброєння Нацполіції, на яку ми переходимо", – зазначив Сергій В. Князєв.

Досі поліцейські несли службу з бойовим автоматом моделі Калашникова, але завдання поліцейських відрізняються від завдань підрозділів Збройних Сил, які обороняють державу і протидіють збройному опору.

"Автомат Калашникова - це зброя, яка потрібна солдату в армії. Він призначений для того, щоб знищувати злочинця. Новий вид зброї має превентивний характер. Поліцейський, який використовує зброю як крайню міру, повинен зупинити правопорушника, дати йому право на життя, а потім притягнути його до кримінальної відповідальності", - сказав глава Нацполиции.

"С мясом по жизни, Или почему с возрастом не стоит отказываться от колбасы и котлет", - вчені

вівторок, 19 листопад 2019, 9:59

"Достигнув определенного рубежа, люди стараются пересмотреть свое меню и сделать его полезнее. И многие в первую очередь отказываются от мяса, потому что слышали где-то от кого-то, что оно не так уж полезно для здоровья", - йдеться у популярному блозі,...

"Спекотні" фото: Одеситка стала найкрасивішою студенткою України

вівторок, 19 листопад 2019, 9:40

Грандіозний конкурс краси Студміс України 2019 відбувся 17 листопада у Міжнародний день студента. За звання "найкрасивішої студентки" боролися учасниці, які перемогли в аналогічному змаганні на регіональному рівні, передають Патріоти України. Фінал від...