Українська порноакторка Джозефіна Джексон розповіла, скільки заробляє та що думають про її професію батьки

Світова зірка фільмів для дорослих Джозефіна Джексон, яка взяла участь у благодійній фотосесії із захисниками України, в інтерв'ю ВВС News Україна розповіла, чи схвалили батьки її вибір професії, передають Патріоти України.

«Ми з ними це не обговорюємо. Я доросла людина. По-перше, я почала зніматися у дорослому віці. По-друге, я в сім'ї єдина дитина. Тому, я не думаю, що це хороша ідея, втрачати єдину дитину заради якихось своїх вподобань. Єдине, що вони могли зробити, прийняти це або втратити дитину. Звичайно, прийняли. А хто хоче втрачати свою дитину через якісь дурні амбіції?», — зазначила акторка.

Нині Джозефіна Джексон збирає гроші на допомогу пораненим українським військовим і допомагає центру ендопротезування. «Ви заробляєте 20 тисяч доларів на місяць?», — уточнила журналістка Галина Якушко. «Так, плюс-мінус», — відповіла Джозефіна.

«Я — людина інтроверт. Я люблю посидіти вдома, тому що в мене досить активне життя. Якось так вийшло, що мене більше впізнають у Києві, ніж у Львові», - говорить Джозефіна Джексон.

Джозефіна (Юлія Сенюк) — магістр міжнародних економічних відносин. Після закінчення університету Юлія працювала фотомоделлю. Зараз Сенюк входить до топ-100 на одному з найвідоміших порносайтів світу. «Це не приносить прям багато задоволення. Сам процес мені не подобається, у мене немає інстинктивних бажань як у тварин, коли тобі байдуже, де, як і з ким. Мені потрібна близькість, приватність. Для мене це тільки робота на камеру», - висловилася про свою роботу акторка.

"Найкраще!": Залужний показав нове фото з дружиною

субота, 25 травень 2024, 22:29

Подружжя зробило селфі, щиро усміхаючись. Українці з захопленням відреагували на фото Залужних. Коментарі під публікацією сповнені слів підтримки та теплих побажань. Зазначимо, дружина Валерія Залужного Олена поруч із ним вже понад 20 років. Подружжя в...

За графіком: У ДТЕК розповіли, скільки українцям доведеться жити з відключеннями електроенергії

субота, 25 травень 2024, 21:25

Енергетикам не вдасться швидко відновити пошкоджені об'єкти генерації. У деяких випадках ремонт може тривати до 10 місяців і при умові, що є достатня кількість коштів на роботи та нове обладнання. Крім того, щоб відновити генерацію, необхідно забезпечи...