Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України.

У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія Баландіна, зазначають Патріоти України.

Дівчина прочитала свій вірш французькою мовою, який називається Le Caricaturiste ("Карикатурист").

Премію Deuxième Prix українці вручив мер п'ятого округу Парижа. Нагородження проходило в урочистому залі засідань біля Пантеону.

За результатами конкурсу в одному з найвідоміших видавництв виходить поетична збірка з віршами переможців, яку отримують усі без винятку бібліотеки Франції.

"Для мене є честю принести Україні та ліцеєві імені Анни Київської цю перемогу. Тим більше, що раніше українці в цьому конкурсі не перемагали", - зазначила Анна-Марія.

Українка Анна-Марія Баландіна стала переможницею всесвітнього конкурсу поезії (фото: glavcom.ua)

Після перемоги Анна-Марія вирушила на зустріч з послом України у Франції Вадимом Омельченком.

Українка Анна-Марія Баландіна стала переможницею всесвітнього конкурсу поезії (фото: glavcom.ua)

Вперше міжнародний конкурс поезії пройшов у Франції в 1998 році. У ньому можуть брати участь навчальні заклади з усього світу, але є одна важлива умова: навчання там має проходити французькою мовою.


"Сезон-2022 розпочався приголомшливо!": Українська красуня-каратистка Терлюга виграла бій у Парижі (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 23:34

Віцечемпіонка Олімпійських ігор у Токіо каратистка Анжеліка Терлюга, котра восени минулого року вийшла заміж, блискуче розпочала змагальний рік, завоювавши «золото» престижного турніру Paris Open-2022 у столиці Франції за участю 464 спортсменів з 52 кр...

З архіву ПУ. Ознаки високого IQ: Вчені перерахували характеристики розумної людини, деякі досить дивні

понеділок, 24 січень 2022, 23:05

Одне з незвичайних відкриттів науковців - ознаки високого IQ, що криються у зовнішності чи звичках людини. Науковці із різних країн світу не припиняють досліджувати людський мозок. Одне з незвичайних відкриттів - ознаки високого IQ, що криються у зовні...