"Українська стіна плачу": Мережу підірвало сильне фото про війну на Донбасі

Кордон між Україною і "русскім міром" - це стіна на Михайлівській площі.

Українців зворушило фото Стіни пам'яті Героїв, які загинули на війні, розв'язаній Росією на Донбасі. Вона знаходиться біля Михайлівського собору в Києві. Емоційну світлину з глибоким сенсом опублікували на сторінці волонтерського фонду "Повернись живим" у Facebook, передають Патріоти України.

"Побудувати стіну на кордоні з Росією! - такі заклики часто можна почути в навколовоєнних розмовах. Поставити стіну, і нехай вона захистить нас від них. Однак стіна між нами і ними вже є давно. У Києві на Михайлівській площі. Стіни Михайлівського монастиря в листопадову ніч у 2013 році стали межею, яка заховала вільних і мирних протестувальників від озвірілих беркутівців. За ці стіни приносили загиблих Небесної Сотні в лютому 2014-го. Звідси навесні того ж року їхали на схід добровольці. Сюди повертаються портрети тих, хто не повернеться додому", - йдеться у підписі до знакового фото.

"Кордон між Україною і русскім міром - це стіна на Михайлівській площі. Вона проходить в серцях усіх, хто знає про це місце, кому болить його бачити, хто приходить сюди в дні пам'яті та свята. У лютому і День Незалежності. І побудувати її можна тільки самостійно, для себе", - додали волонтери.

Вони також підкреслили, що Росія буде на українських вулицях і в будинках українців доти, доки в стіні між ними і нами будуть дірки. Тому кожен патріот повинен їх латати. "Ходімо на Михайлівську, носімо туди квіти, обіймаймо тих, хто приходить поплакати, мовчімо біля портретів. Кожен з нас утримує тут свій особистий кордон між ними і нами. І він такий же важливий, як і той, що на сході", - зворушливо звернулися волонтери до українців.

У коментарях під проникливим постом люди поділилися своїми емоціями і болем від безперервної війни, яка забирає життя кращих українців. "Це наша Українська стіна плачу. Вічна пам'ять!, Все ж на кордоні з Московією треба побудувати широку стіну, тому що від тієї орди не буде спокою!, У Китаї Велика китайська стіна стоїть тисячоліття, а наша стіна повинна стояти вічно: в нашій пам'яті, в наших серцях!, Періодично приходжу до Стіни пам'яті вклонитися загиблим нашим Героям, які віддали своє життя за нас з вами, Стіна в душах у багатьох стоїть міцна. Зруйнувати її неможливо за життя. Загиблі воїни стоять стіною. Зруйнувати її неможливо жодними угодами з вбивцями. Вона на віки. Сумно. Боляче", - пишуть українці.

Хіти тижня. Найсильніший бій за 2 роки: З'явилося страшне відео з місця наступу Росії на ЗСУ

субота, 22 лютий 2020, 23:05

У мережі почали з'являтися відео пекельних боїв на Донбасі, що спалахнули через раптовий наступ Росії на Донбасі 18 лютого. Кадри з Кіровська на Луганщині опублікувала на сторінці в Facebook продюсер Оксана Дихніч, передають Патріоти України. "Кіровсь...

"Мої права порушено": Майор, якого Зеленський обізвав "тріплом", подав до суду

субота, 22 лютий 2020, 22:50

Роман Ковальов впевнений, що військовий має право вільно висловити свою думку в соцмережі. "Ми намагалися зробити це раніше, але командування сухопутних військ, ігноруючи мої законні права та адвокатські запити, так і не надало матеріали розслідування,...